Blog

Płytki do nowoczesnych wnętrz

Nowoczesne wnętrza w stylu skandynawskim czy industrialnym doskonale uzupełniają matowe szare podłogi, nawiązujące wyglądem do betonu.

Możemy zatem do naszego domu wybrać matowe płytki gresowe, które znajdziemy w wielu odcieniach szarości, od jasnego i perłowego po najgłębszy łupek i antracyt. Nowoczesne wielkoformatowe płytki gresowe na podłogach i ścianach w kolorze ciemnoszarym lub matowa jasnoszarym gwarantują odpowiednią atmosferę w pomieszczeniu.

Płytki do nowoczesnych wnętrz

Płytki matowe w odcieniach szarości

Kwadratowe i prostokątne płytki gresowe w neutralnej szarej palecie barw i z matowym wykończeniem będą doskonałym dodatkiem do skandynawskiego wystroju w kuchni, salonie, przedpokoju lub łazience. Wiele formatów płytek Egen Social, jak 60×60 cm, 80×80 cm czy 60×120 cm, pozwalają na wszechstronne zastosowanie na ścianach i podłogach w pomieszczeniach o różnych wielkościach. Gres to materiał trwały, odporny na uszkodzenia i wodę, jest również antypoślizgowy i mrozoodporny, co pozwala na zastosowanie w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, jak również na zewnątrz.

Płytki matowe w odcieniach szarości przypominające swoim wyglądem surowy beton doskonale sprawdzają się we wnętrzach urządzonych minimalistycznie, w stylu skandynawskim czy industrialnym. Gres jest łatwy do utrzymania w czystości, zatem podłoga wyłożona takimi płytkami będzie nie tylko estetyczna, ale również praktyczna. Kolorystyka płytek szarych jest neutralna, dobrze będzie wyglądała w połączeniu z elementami drewnianymi, metalowymi, czarnymi oraz białymi. Mamy w ten sposób wiele możliwości zaprojektowania nowoczesnego i spójnego pomieszczenia, jak łazienka, kuchnia czy inne wnętrze w domu.

Płytki gresowe neutralne w kolorystyce szarej o matowej powierzchni Egen Social, które znajdziesz na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/SOCIAL/7513, zapewniają ponadczasową elegancję w każdym projekcie, niezależnie od tego, czy są używane jako płytki ścienne, czy podłogowe. Tego typu płytki są uniwersalne i ponadczasowe, szare odcienie płytek pasują do każdego domu urządzonego w nowoczesnym lub klasycznym stylu.