Biznes

Jak pracuje agencja detektywistyczna?

Praca biura detektywistycznego często kojarzy nam się ze śledzeniem, wykryciem zdrady małżeńskiej.

Detektywi mogą prowadzić obserwację osób, obiektów, firm, wykonać wywiad środowiskowy, sprawdzić powiązania biznesowe w firmach. Często są to sprawy, które będą wymagały zdobycia odpowiednich informacji, wykonania zdjęć, filmów wideo. Oczywiście prywatny detektyw musi działać zgodnie z prawem, nie może wykorzystywać nielegalnych sposobów pozyskiwania informacji.

W jaki sposób biuro detektywistyczne zbiera dane?

Detektywi mogą zająć się sprawdzenie firmy, z którą będziemy musieli w przyszłości podjąć współpracę. Może być to uzyskanie ogólnodostępnych danych w różnego rodzaju urzędach, będzie to Krajowy Rejestr Sądowy, który posiada informacje o przedsiębiorcach, którzy wpisani są do KRS. W tym przypadku możemy uzyskać odpis lub też wyciągi dotyczące interesującej nas firmy. Dostępny jest także Monitor Sądowy i Gospodarczy, Krajowy Rejestr Zadłużonych, niektóre informacje dotyczące nieruchomości możemy uzyskać w Głównym Urzędzie Kartografii i Geodezji. Naturalnie detektyw zdobywa wiele danych podczas rozmowy z odpowiednimi osobami, mogą być to przykładowo pracownicy firmy, konkurencja, wiele danych możemy znaleźć także na stronach internetowych.

Wiele tego rodzaju działań prowadzi biuro detektywistyczne Warszawa, może zająć się sprawdzeniem sytuacji ekonomicznej firmy, zebraniu danych na temat przekształceń, ich przyczyny. Może wiązać się to przykładowo z niewłaściwym zarządzaniem w przeszłości. Dodatkowo może zebrać informacje na temat osób zarządzających, właścicieli firmy. Może sprawdzić, jakie inne spółki posiada dana osoba. Zebranie ogólnodostępnych danych może dać firmie obraz sytuacji ekonomicznej oraz prawnej przedsiębiorstwa, które jest obiektem zainteresowania.

Informacje na temat usług, jakie oferuje biuro detektywistyczne, możemy znaleźć na stronie prywatnydetektyw.pl. Będą to usługi związane z ochroną firmy, może być to wykrywanie podsłuchów, urządzeń monitorujących. Dodatkowo często zajmuje się także ustaleniem pobytu osób, przykładowo może znaleźć dłużnika, osobę, która uchyla się od płacenia alimentów.

Bezpłatne konsultacje – pomoc detektywa w Warszawie
Jak pracuje agencja detektywistyczna?

Detektyw Warszawa BDR

ul. Raszyńska 3
02-026 Warszawa
tel. 22 188 18 23
biuro@detektyw.com.pl