Biznes

Pisz więcej i sprzedawaj więcej dzięki tej radzie

Słyszałeś, że wiele innych osób dzieli się swoimi uwagami na temat marketingu artykułów, ale nadszedł czas, abyś się o tym dowiedział i stał się swoim własnym ekspertem.

Chociaż może to wymagać dodatkowego zaangażowania, na pewno odzyskasz to, co w to włożysz. W tym artykule znajdziesz wiele pomocnych wskazówek.Dbaj o aktualność treści. Jeśli czytelnicy natkną się na starszy artykuł i zorientują się, że jest przestarzały, natychmiast odejdą. Powinieneś starać się, aby artykuły były aktualne, co można po prostu zrobić, dodając linki do zaktualizowanych artykułów. Skorzystaj z funkcji „Najnowsze” lub „Najpopularniejsze” w swojej witrynie. W ten sposób nawet stare treści będą generować dla Ciebie pieniądze.Nie pisz posta na blogu, a potem odejdź. Czasami rozmowy, które mogą mieć miejsce w komentarzach do posta, mogą zarobić więcej pieniędzy niż główna treść. Czytelnicy znacznie częściej wracają do witryny, w której mogą porozmawiać z dostawcą treści. Zbudujesz zaufanie i powrócisz do nas.Chociaż może to zabrzmieć ryzykownie, dobrym sposobem na reklamowanie swojej firmy w Internecie jest sprzeciwianie się masom. Wzbudź kontrowersje, potępiając popularną markę. Krytykuj kogoś sławnego i najlepiej lubianego. Zajrzyj do modnej strony internetowej. Niedługo wszyscy, którym potargałeś pióra, będą linkować do Twojej witryny i dyskutować o niej na blogach i forach w całym kraju.Skorzystaj z określonych narzędzi, aby zwiększyć swoją obecność w Internecie. Wiele narzędzi pozwala na przesłanie artykułu do katalogów setkami. Pisz więcej i sprzedawaj więcej dzięki tej radzie

Nie wszystkie są bezpłatne, ale niektóre są.

Upoluj je, aby uzyskać niedrogi sposób na zdobycie czytelników.Połóż duży nacisk na jakość swoich artykułów. Jeśli piszesz za dużo i czujesz, że twoja jakość cierpi z powodu ilości, zwolnij. Nie ma wstydu poświęcić czas na napisanie wysokiej jakości artykułu, nawet jeśli oznacza to, że nie będziesz przesyłać tak wielu, jak jesteś przyzwyczajony.Zapoznaj się z regułami, jakie może mieć Twój katalog artykułów. Będzie wariacja na temat zasad, w zależności od katalogu, do którego się zgłaszasz.Jednym ze sposobów na zwiększenie ekspozycji kampanii marketingowej artykułów jest zabezpieczenie występów jako gość bloger. To jest, gdy pytasz blogera w swojej dziedzinie, czy możesz opublikować artykuł na jego blogu. Aby tego spróbować, musisz mieć reputację eksperta i wiarygodności. Jeśli trafisz na gościnnego blogera, Twój artykuł zostanie ujawniony wielu nowym czytelnikom.W przypadku kampanii marketingowych zawierających blog, zachęcanie blogerów gościnnych może zwiększyć ruch. Zapraszając szanowanego blogera do publikowania na swoich blogach, doświadczeni marketerzy artykułów mogą przyciągnąć nowych czytelników i zwiększyć ich ogólną widoczność. Blogowanie dla gości działa najlepiej, gdy zarówno gość, jak i gospodarz mają reputację dostarczania pomocnych, godnych zaufania artykułów.Twoja własna kreatywność może być Twoim największym atutem podczas konstruowania artykułów. Kiedy nie boisz się ujawnić swojej osobowości, twoje pisanie nabierze ludzkiego charakteru i przyciągnie czytelnika, ponieważ wyczuje twoją autentyczność. Twoje czytelnictwo powiększy się, gdy publiczność doceni Twój osobisty styl i podejście.W marketingu artykułów kluczowe jest „wezwanie do działania”. Wezwania do działania należy umieszczać w każdym tworzonym artykule. Termin jest imponujący, ale pomysł jest prosty: Twój artykuł potrzebuje haczyka, który zachęca czytelników do udziału w jakiś sposób. Klasycznym przykładem jest nakłanianie czytelników do zarejestrowania się na stronie internetowej, ale nawet wskazanie im innego artykułu i poproszenie o przeczytanie go jest wezwaniem do działania.Podsumowując, otrzymałeś teraz wiele pomocnych wskazówek dotyczących marketingu artykułów. Chociaż być może znasz już niektóre z tych informacji, mamy nadzieję, że albo wzmocniłeś swoją obecną wiedzę, albo nauczyłeś się czegoś nowego. Wykorzystaj te informacje i bądź kontrolerem własnego sukcesu.